Sevgili ile yapılan seks videoları serisi

Biricik erkek arkadaşım ile yaptığımız seks videoları serimize hoş geldiniz, yukarıda izlemiş olduğunuz videomuzda da görebileceğiniz üzre internete bir porno videomuzu yükledik. Bunu yaparken ilk amacımız biraz para kazanıp daha rahat geçinebilmekti, çünkü tahmin edebileceğiniz üzre öğrencilik gerçekten de zor bir meslek. Meslek diyorum çünkü kısıtlı kaynaklar ile eğitim görmek ve bu eğitiminizi tamamlamak ile mükellefsiniz. Hal böyle olunca da ek işlere ve ekstra gelecek her türlü paraya ihtiyaç duyuyorsunuz. İş bu sebebten bizler de seks videoları çekmeye ve bunları internete yükleyerek belirli miktarlarda gelir elde etmeyi amaçladık. Tam da bunu bir sebeb olarak göstermek ile beraber ek olarak da seks yapmayı oldukça fazla sevdiğimizi itiraf etmeliyim.

Erkek arkadaşımın da söylediğine göre ilk seks videoları deneyimi benim ile olmuş, hatta benden önce bakir olduğunu dahi itiraf etti, inanabiliyor musunuz bilmiyorum ancak bu yaşına kadar kimse ile beraber olmamış. Aslında bu iyi bir şey çünkü onun farklı hayalleri ve hedefleri mevcut. Bu hedefler arasında da belirli bir kariyer yapmak ve bu kariyer sayesinde işinde ve gücünde yükselmek var. İnsan bunları düşününce gerçekten de cinselliği ikinci plana atabiliyor çünkü kafanıza belirli bir hedef yerleştirdiğiniz zaman o amacın peşinde koşarak daha çok çabalıyorsunuz ve bunun dışında her şey ikinci planda kalıyor.

Az da olsa seks videoları serisinde onun tecrübesizlikleri ve ilk seks deneyimi olduğu açıkça görülebilmekte, ancak bu söylediğim gibi bir kusur ya da sorun değil. Herkesin hayatında cinsellik çok renkli ve sürekli aktif olacak diye bir kural kaide yok. Bizlerin çektiği seks videoları dizininin hikayesi budur işte, biraz para biraz da eğlence için yapılmış öğrencilik anılarından başka bir şey değil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*