Üfürükçü hoca Fatmayı sikiyor

Çocuğum olmadığı için pek çok farklı yol denedim, yapmadığım şey kalmadı diyebilirim. Kocam sorunun benden kaynaklandığını üzerine basa basa her defasında söylüyordu. Nasıl çocuk edinebileceğimiz ile ilgili her türlü şeyi yaptım, hatta interneti açıp oradan sikiş videolarında nasıl seks yapıyorlar diye dahi bakma gereği duydum. Onlar gibi sevişirsem belki çocuk sahibi olabilirim diye düşündüm, belki de tekniğim yanlıştı ve bu yüzden bir çocuk edinemiyorduk. Kocam spermlerinden yana bir problem olmadığını, sorunun tamamen benim ile alakalı olduğunu yumurtalıklarımın çalışmadığını söyleyip duruyordu. Bu gerçek ile yüzleşmemek için hastahaneye gidip doktor kontrolünde dahi bulunmuyordum. Çünkü gerçeğin ortaya çıkmasından ve sorunun benden kaynaklanmasından korkuyordum.

Son çıkış yolu olarak mahalledeki koca karının önerdiği bir hocaya gideyim dedim, bu hoca çocuğu olmayan kadınları çocuk sahibi yapıyormuş. Ama yalnızca tek başıma gitmeliymişim, kocası ile gelenlerin muayene isteğini kabul etmiyormuş. Bu çözümün evde en azından sikiş izlemekten daha işe yarar bir çözüm olduğunu düşünerek bu hocanın ikamet ettiği evin yolunu tuttum. Beni içeri davet etti ve tadı bir hayli kötü olan bir karışım içirdi, sanırım bu rahatlamam ve kendimi ona bırakmam içindi. Sonrasında ise soyun, vajinana üfleyeceğim dedi. İsteklerini kabul etmekten başka çarem yoktu, kafamı arkaya çevirmemi ve asla bu tarafa bakmamamı söyledi. Dediğini yaptım, ilk başlarda gerçekten de vajinama üflüyor gibi bir hava vardı ancak sonrasında içime girdiğini hissetmeye başladım. Adeta hoca içimdeydi ama cesaret edip de kafamı o yöne çeviremiyordum, gerçekler ile yüzleşmekten çekiniyordum. Aslında hayatımda ilk defa kocam dışında bir erkeğin pipisi amıma giriyordu, bu beni bayağı heyecanlandırmıştı itiraf etmeliyim. Kocamı aldattığımı da hissetmiyordum, bir suçluluk duygusu yoktu üzerimde çünkü sonuç olarak o bir hocaydı.

Bu sahneyi aslında bir sikiş videosunda da görmüştüm, bir üfürükçü hoca çocuğu olmayan bir kadını bizzat kendisi sikiyor ve onun çocuğunun olmasına yardım ediyordu. Menilerini kadının içine bırakıyor ve kadın eve gittiğinde o meniler yumurtaya yerleşerek gerçekten de bir çocuk oluşmasına yardım ediyordu. Aynı durum benim de başıma gelmiş olacak ki üfürükçü hocamız bir kaç dakika git gelden sonra menilerini içime bıraktı, epey sıcaktı ve bana ayaklarımı yukarı kaldırarak bir müddet böyle durmam gerektiğini söyledi. Sanırım işini garantiye almak istiyordu, her ne dediyse bizzat uyguladım.
Tek isteğim bir çocuğumun olmasıydı ve bu uğurda her ama her şeyi göze almaya zaten çoktan hazırdım. Ne diyorsa harfi harfine bizzat yaptım, sonuçlarını yakın zamanda göreceğiz. Umarım ki çocuğum olur fakat hocaya gittiğimden ve bu yaşadıklarımdan asla kocama bahsetmeme kararı aldım. Mahalledeki kadın da bana göz kırpıp suratıma gülerken ” çocuğu koydu mu ” lafına dahi yok yahu bir şey olmadı diyerek geçiştirdim. Çünkü bunun ortaya çıkmasından korkuyor ve çekiniyordum, ifşa olmam durumunda iş gerçekten epey zora girecekti benim açımdan.

Category:

Sikiş

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*